Zapisniki sej

//Zapisniki sej
508, 2005

ZAPISNIK 5. izredne seje Občinskega sveta Občine Ribnica

By |petek, 5. avgust 2005|Zapisniki sej|

5. izredne seje Občinskega sveta Občine Ribnica, ki je bila v četrtek, 4. avgusta 2005, ob 18.00 uri v sejni sobi Občine Ribnica, Gorenjska cesta 3.

Seje so se udeležili: Franc Češarek, Benjamin Henigman, Franci Perovšek, Sonja Lalić, Anton Ilc, Vinko Levstek, Andreja Hočevar, Prvin Lavrič, Irma Grbec, Jože Lampe, Ana Benčina in Metod Jaklič. […]

2007, 2005

ZAPISNIK 4. izredne seje Občinskega sveta Občine Ribnica

By |sreda, 20. julij 2005|Zapisniki sej|

4. izredne seje Občinskega sveta Občine Ribnica, ki je bila v torek, 19. julija 2005, ob 19.00 uri v sejni sobi Občine Ribnica, Gorenjska cesta 3.

Seje so se udeležili: Franc Češarek, Benjamin Henigman, Franci Perovšek, Dušan Erčulj, Sonja Lalić, Nino Leban, Anton Ilc, Miha Klun, Jože Tanko, Prvin Lavrič, Irma Grbec, Ana Benčina, Metod Jaklič in Tomaž Arko (0d 20.20 ure dalje). […]

2303, 2005

Zapisnik 14. redne seje Občinskega sveta Občine Ribnica

By |sreda, 23. marec 2005|Zapisniki sej|

Z A P I S N I K 14. redne seje Občinskega sveta Občine Ribnica, ki je bila v torek, 22. marca 2005, ob 18,00 uri v sejni sobi Občine Ribnica, Gorenjska cesta 3, Seje so se udeležili: Franc Češarek, Benjamin Henigman, Franci Perovšek, Tomaž Arko, Stanislav Škrabec, Marko Obrstar, Dušan Erčulj, Sonja Lalić. Nino Leban, Anton Ilc, Vinko Levstek, Miha Klun, Andreja Hočevar, Irma Grbec, Ana Benčina, Jože Lampe, Metod Jaklič. […]

1302, 2005

Zapisnik 13. redne seje Občinskega sveta Občine Ribnica

By |nedelja, 13. februar 2005|Zapisniki sej|

Z A P I S N I K 13. redne seje Občinskega sveta Občine Ribnica, ki je bila v četrtek, 10. februarja 2005, ob 18.00 uri v sejni sobi Občine Ribnica, Gorenjska cesta 3. […]

2010, 2004

Zapisnik 11. redne seje Občinskega sveta Občine Ribnica

By |sreda, 20. oktober 2004|Zapisniki sej|

11. redne seje Občinskega sveta Občine Ribnica, ki je bila v torek, 19. oktobra 2004, ob 18,00 uri v sejni sobi Občine Ribnica, Gorenjska cesta 3.

Seje so se udeležili: Franc Češarek, Benjamin Henigman, Franc Perovšek, Dušan Erčulj, Stanislav Škrabec, Marko Obrstar, Sonja Lalić, Nino Leban, Anton Ilc, Vinko Levstek, Jože Tanko, Miha Klun, Andreja Hočevar, Prvin Lavrič, Irna Grbec, Ana Benčina, Jože Lampe, Metod Jaklič in Tomaž Arko. […]